Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Margot Robbie jako femme fatale w teaserze Terminala 0

Margot Robbie uchodzi dziś za jedną z najpopularniejszych hollywoodzkich aktorek, systematycznie powracając na ekrany kin. W sieci zadebiutował teaser jej najnowszego filmu, Terminalu.

O aktorce zrobiło się głośno wraz z premierą Wilka z Wall Street. Później jej karierę przypieczętował udział w Legionie Samobójców – fani na całym świecie pokochali Margot Robbie za rolę narzeczonej Jokera, szaloną Harley Quinn. W zeszłym roku kobieta nominowana była do Oscara w kategorii pierwszoplanowej aktorki za występ w Jestem najlepsza. Ja, Tonya.

Kolejnym widowiskiem z udziałem Robbie jest thriller w konwencji kina noir, Terminal. Akcja produkcji osadzona zostanie w anonimowym mieście. Fabuła skupi się na dwójce morderców, wykonujących złowieszczą misję, nauczycielu walczącym z groźną chorobą, tajemniczym dozorcy oraz ciekawskiej kelnerce, posiadającej podwójną tożsamość.

Film stanowi reżyserski debiut Vaughna Steina. Twórca napisze również scenariusz Terminala. Prócz Margot Robbie w filmie wystąpią Dexter Fletcher, Max Irons, Simon Pegg oraz Mike Myers.

Terminal trafi na ekrany kin 8 maja bieżącego roku.

Źrodło: collider.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

befree 2018-03-22

Cholera, nie potrzebnie oglądałem. Poznałem prawie całą fabułę filmu!:-P

Birke 2018-03-22

Grammar nazi mode on: fEmme fatale.

Proszę czekać…