Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Nowy zwiastun Deadpoola 2 zdradza szczegóły widowiska 1

Dotychczasowe zwiastuny i teasery Deadpoola 2 prezentowały śladowe ilości fabuły. Dziś ukazał się nowy trailer widowiska – materiał ujawnia wiele nieznanych dotąd scen.

Większość zapowiedzi wideo Deadpoola 2 posiadało dotąd znaczną część własnych, autorskich materiałów. W jednym z teaserów tytułowy bohater parodiował amerykańskiego malarza Boba Rossa. We wcześniejszym, oficjalnym zwiastunie filmu Deadpool gwałtownie przerywał projekcję fragmentów widowiska, by samemu dokończyć trailer. Tym razem prezentowana zapowiedź składa się wyłącznie ze scen, które widzowie będą mogli zobaczyć w kinie.

Na stanowisku reżysera zasiadł David Leitch – zapowiedź doskonale uwidacznia spektakularne sceny akcji, w których wyspecjalizował się twórca Atomic Blonde. Równocześnie podkreślony zostaje gigantyczny rozmach produkcji – w filmie pojawi się wiele nowych postaci, obdarzonych supermocą (jak bohater grany przez Juliana Dennisona).

Zwiastun prezentuje również wszystkie postacie, które pojawią się na przestrzeni filmu. W tych rolach ujrzymy m.in. Josha Brolina, Zazie Beetz, oraz T.J. Millera.

Zobaczcie sami ten spektakularny materiał:

Deadpool 2 trafi na ekrany polskich kin 18 maja 2018 roku.

Źrodło: collider.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

befree 2018-03-22

Uwielbiam newsy pisane przez Pana Kornela:-D:-D Dostarczają mi gro zabawy. Reżyser, który nakręcił jeden film, zdążył się wyspecjalizować(zrobić podobnych filmów całą masę):-D A wcześniej przeczytałem, że Legion Samobójców "przypieczętował"(czyli definitywnie zakończył) karierę Margot, a Wojna Bohaterów parafrazowała kino szpiegowskie(choć parafraza dotyczy konkretnego dzieła/filmu/dialogu) Cudne, po prostu cudne, co news to użycie polszczyzny na najwyższym możliwym poziomie żenady i niedouczenia.

Rob 2018-03-22

Murzynka ze stereotypowym afro ala lata 70 narzeka że nazwa x force jest mało oryginalna aha. Za to ten wielki murzyn mam nadzieje że żaden ze złych ludzi go nie złapie za penisa inaczej się chłopina zamknie w sobie jak w prawdziwym życiu i nic temu co go za niego złapie nie zrobi.

Bercik022 2018-03-22

Dobrze sie zapowiada :) ciekawy jestem czy w produkcji x-force będą walczyli z sektą Angel ? To by było coś.

Proszę czekać…