Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

The Rain - Netflix ogłasza datę premiery duńskiego serialu 0

Netflix ogłosił datę premiery pierwszego duńskiego serialu oryginalnego. Według prognoz The Rain pojawi się na platformie 4 maja 2018 roku.

fot. materiały prasowe

Świat, który znaliśmy przestał istnieć. Sześć lat po tym, jak groźny wirus uśmiercił niemal całą populację Skandynawii, dwójka rodzeństwa, którym udało się przetrwać zagładę, opuszcza swoją bezpieczną kryjówką i dołącza do grupy innych ocalałych. Razem wyruszają w niebezpieczną podróż w poszukiwaniu jakichkolwiek śladów zniszczonej cywilizacji.

W nowej, pozbawionej zasad społecznych rzeczywistości młodzi ludzie mogą stać się kimkolwiek tylko chcą. Walcząc o przetrwanie odkrywają jednak, że nawet po apokalipsie istnieje miłość i zazdrość, a problemy dojrzewania wcale nie zniknęły razem z dobrze znanym światem.

Twórcami The RainJannik Tai Mosholt, Esben Toft Jacobsen oraz Christian Potalivo. W serialu występują: Alba August, Mikkel Boe Følsgaard, Lucas Lynggaard Tønnesen, Lars Simonsen, Iben Hjejle, Angela Bundalovic, Sonny Lindberg, Jessica Dinnage, Lukas Løkken i Johannes Kuhnke.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…