Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Seria niefortunnych zdarzeń - za kulisami najgorszego sezonu ever! 0

Z każdym odcinkiem jest coraz gorzej… O kulisach drugiego sezonu Serii niefortunnych zdarzeń opowiadają Neil Patrick Harris (Hrabia Olaf), Malina Weissman (Wioletka Baudelaire) oraz Louis Hynes (Klaus Baudelaire).

Jak każda ciężka choroba czy plaga, Seria niefortunnych zdarzeń niedługo powróci – premiera drugiego sezonu już 30 marca na Netflix.

W drugim sezonie opartego na bestsellerowym cyklu książek autorstwa Daniela Handlera (pseudonim Lemony Snicket) serialu jeszcze głębiej zanurzamy się w pełen czarnego humoru świat. Producentami wykonawczymi dziesięciu godzinnych odcinków nowej serii są laureat nagrody Emmy, Barry Sonnenfeld oraz Daniel Handler.

Seria niefortunnych zdarzeń z laureatem nagród Emmy i Tony, Neilem Patrickiem Harrisem w jednej z głównych ról — opowiada tragiczną historię sierot Baudelaire (Wioletki, Klausa i Słoneczka), których nikczemny opiekun, Hrabia Olaf, nie cofnie się przed niczym, by przejąć należny im spadek. Rodzeństwo musi przechytrzyć Olafa, skrywającego się pod różnymi przebraniami, i pokrzyżować jego niecne plany, by odkryć wskazówki, które pomogą im wyjaśnić zagadkę śmierci rodziców związaną z tajemniczą organizacją i odkryć długo skrywane rodzinne sekrety.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…