Ze stęchłego mułu horrorowej produkcji wyławiam raz po raz perełki. I uwielbiam Toma Waitsa - w każdych ilościach.

Marvel nie zwalnia tempa. Scenarzysta Avengers: Wojna bez granic opowiada o czwartej części 0

Stephen McFeely nie zdradził wiele.

Wciąż z niecierpliwością odliczamy dni do premiery najnowszej odsłony Avengers, nie domyślając się nawet, jak dalekosiężne plany ma Marvel. Stephen McFeely, scenarzysta Avengers: Wojna bez granic, w rozmowie z portalem Comic Book Movie poświęcił nieco uwagi czwartej części serii, która, jeśli wierzyć autorowi, będzie zupełnie inna niż oczekująca na premierę część trzecia.

Widzowie mogą się domyślać, co zobaczą w trzecich Avengers. Przez kilka filmów przypominano im, kto jest tym złym i czego szuka: właśnie o tym opowiada Wojna bez granic. Tymczasem nie macie zielonego pojęcia, o czym będą Avengers 4. A już najwspanialsze jest to, że na razie nikt się tego nie domyśla: cały czas przeglądam Internet i widzę, że ludzie w żaden sposób nie mogą odgadnąć, co stanie się w filmie. Na pewno pociągniemy dalej całą intrygę Wojny bez granic – w końcu oba filmy są ze sobą mocno powiązane, choć zdawałoby się, że należą do dwóch odrębnych gatunków. Nie mieliśmy zamiaru przecinać filmu na pół i mówić: „Płacicie teraz, a potem wracacie po kolejną część!”. Czekają was dwa wątki zupełnie różne, zarówno, jeśli chodzi o nastrój, jak i strukturę.

zdradził McFeely.

Słowem, wiemy, że nic nie wiemy. Na odkrycie tajemnicy mamy jeszcze czas – Avengers: Wojna bez granic wejdzie na ekrany 3 maja, a premiera kolejnej części zapowiadana jest na 2 maja 2019 roku.

Źrodło: Comic Book Movie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…