Serial z zespołem Blog 27 0

Zespół Blog 27 i jego wokalistka Tola Szlagowska zadebiutują w nowych rolach – aktorskich w serialu telewizji TVN – 39 i pół.

Tola w serialu zagra Olę – wokalistkę zespołu B 27. Dziewczyna na scenie to wulkan energii, a poza nią – skromna nastolatka, która cały wolny czas poświęca swojej pasji – muzyce. W osiągnięciu sukcesu ma jej pomóc Darek (Tomasz Karolak), facet przed czterdziestką, który niczego w swoim życiu nie osiągnął. Tuż przed swoimi urodzinami dochodzi do wniosku, że czas najwyższy to zmienić. Angażuje się w promocję B 27. Kierowanie karierą zespołu ma być dla niego trampoliną do sukcesu zawodowego i życiowej stabilizacji.

Oprócz Szlagowskiej i Karolaka w serialu zagrają Daria Widawska, Sonia Bohosiewicz, Dorota Deląg i Krzysztof Stelmaszyk.

Zespół Blog 27 zadebiutował w 2005 roku płytą LOL. Na swoim koncie nastolatki mają prestiżowe nagrody: MTV Music Awards czy EBBA (European Boarder Breaker Award) za najlepiej sprzedający się album w Europie poza własnym krajem. Blog 27 zagrał ponad 25 koncertów w Niemczech, Austrii, Szwajcarii oraz na Węgrzech.

Zaspół Blog 27Zaspół Blog 27

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…