Zwiastun do chińskiej superprodukcji An Empress And The Warriors 0

Film w reżyserii legendarnego Tony'ego Ching Siu-Tunga.

Wraz z premierą w chinach superprodukcji Petera Chana The Warlords pojawił się zwiastun do przyszłorocznej produkcji An Empress And The Warriors. Film w reżyserii legendarnego choreografa walk, uznawanego za jednego z najlepszych na świecie, Tony'ego Ching Siu-Tunga, którego pracę mogliśmy między innymi podziwiać w Hero, Domu Latających Sztyletów, czy Cesarzowej. Warto zaznaczyć, że jest to produkcja z gatunku historycznego, a nie Wuxia, czyli nie będą latać podczas scen akcji.

Historia dzieje się w starożytnych Chinach, jeszcze przed ich zjednoczeniem, kiedy wiele królestw walczyło o władze. Yen Feier (Kelly Chen) dostaje tron, kiedy jej ojciec ginie w bitwie. Feier i jej lojalny Muyong Xuehu (Donnie Yen) jednoczą się, by bronić królestwa. Ale jej ambitny kuzyn Wu Ba (Guo Xiao-Dong) wysyła skrytobójców, aby ją ubili. Tajemniczy człowiek Duan Luan-Quan (Leon Lai)ratuje jej życie. Feier zakochuje się w Duan Luan-Quanie, który oferuje jej inne życie. Gdy los królestwa jest na szali, Feier musi wybrać pomiędzy swym obowiązkiem, a marzeniami…

Budżet filmu wyniósł 10 milionów dolarów, co jak na azjatyckie warunki wystarczy w zupełności do zrobienia spektakularnego widowiska. Sam reżyser stwierdził, że w odróżnieniu od innych produkcji tego typu, jego film będzie stawiał bardziej na akcję niż dramat. Za zdjęcia odpowiada Zhao Xiao Ding, człowiek, którego pracę widzieliśmy w Hero i Domu Latających Sztyletów. Zwiastun, chociaż dopiero pierwszy, prezentuje bardzo efektowne sceny.

Nic tylko liczyć, aby jakiś polski dystrybutor zainteresował się tym tytułem.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

IGN ma lepszy :) ale ocena czytelnikow na korzysc wiedzmina oraz srednia z rankingow wszystkich redakcji rowniez ;) a powolalem sie na Ciebie Grzes, bo jakos nie przypomnam sobie ze bys zaraz po premierze LOTR kupowal gre w sklepie :) a na wiedzmina sie od razu skupiles i bardzo chwaliles :)

Bo to co polskie.. wiesz jak to jest :)

ale Wiedzmin lepsze ;P to wiem na pewno ;) chociazby od Ciebie :P

Problem w tym, że ja nic takiego nie mówiłem (a nawet jeśli bym mówił to – nie miałbym racji) :P
Tak czy inaczej dowody:

http://pc.ign.com/articles/831/831937p1.html
http://pc.ign.com/objects/761/761534.html

więc na pewno nie można stwierdzić, że władca jakoś gorszy od wiedźmina jest poza tym to całkiem różne gry :)

a no ty o tym :P wiadomo ze rozmach i wykonanie inne;P chociaz gra Wiedzmin robi wieksza kariere niz odpowiednik Władcy, to nie bede sie klocil ;) i przytocze tylko jeden argument ;) wole słowiańską urodę naszej Izy niz chińskie piękności z dalekiej Azji :P

Grześ ty to może o grach się nie wypowiadaj bo akurat RTS na podstawie władcy pierścieni zdobył bardzo dobre oceny ;P

Adam_Siennica

Filmy z Chin porównać do Ogniem i Mieczem?
Hmm… to trochę jakby porównać Wiedźmina do Władcy Pierścieni :)
Chociaż Ogniem i Mieczem było fajne :)

Film będzie o wiele efektowniejszy, to na pewno :)

trzeba przyznac ze robi wrazenie ;) pewnie bedzie takie polskie Ogniem i mieczem :)

Proszę czekać…