Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Oryginalne produkcje Netfliksa nie są najpopularniejsze na platformie 0

Nie od dzisiaj wiadomo, że Netflix wydaje wielkie kwoty na realizację swoich oryginalnych filmów i serialu. Z najnowszego raportu 7Park Data wynika, że ludzie niekoniecznie chcą te produkcje oglądać.

7Park Data podaje, że 80 procent oglądanych tytułów nie jest produkcji Netfliksa. Tylko 20 procent oglądanych seriali – włączając w to takie hity, jak Stranger Things czy House of Cards – zostało zrealizowane przez amerykańskiego giganta. Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że aż 42 procent użytkowników nie ogląda w zasadzie produkcji Netfliksa, a jedynie 18 procent ogląda w większości tytuły platformy.

Są to jednak wyniki zdecydowanie lepsze niż te, którymi może poszczycić się konkurencja. Dla przykładu 98 procent filmów i seriali oglądanych na Hulu, nie powstało na zlecenie platformy.

Najpopularniejszymi tytułami na Netfliksie są Breaking Bad, Chirurdzy, Czarna lista, Jak poznałem waszą matkę, Biuro, Parks and Recreation, Zabójcze umysły, Nie z tego świata, Flash oraz Przyjaciele.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Asmodeusz 2018-04-14

i można by się tego spodziewać i nie z jednej strony Netflix ma sporo niezłego materiału zwłaszcza filmy ale z drugiej jeszcze więcej chłamu jak na przykład tysiące seriali o superbohaterach

Proszę czekać…