Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Szalał jako Ghost Rider - teraz zostanie Terminatorem 1

Twórcy znaleźli odtwórcę najważniejszej roli w nachodzącym Terminatorze 6. W tytułowego robota wcieli się Gabriel Luna – aktor znany z udziału w Agentach T.A.R.C.Z.Y.

Twórcy zapowiadają, że powstający film stanowi bezpośrednią kontynuację Dnia Sądu, odcinając się od kolejnych kontynuacji serii. Do projektu powrócił autor franczyzy, James Cameron, a stanowisko reżysera objął Tim Miller. Nie zabraknie znanych nazwisk w obsadzie produkcji – w T-800 wcieli się Arnold Schwarzenegger, a Sarę Connor odegra kultowa odtwórczyni postaci z dwóch pierwszych części cyklu, Linda Hamilton.

Dziś dowiedzieliśmy się, że rola Terminatora przypadła Gabrielowi Lunie. U jego boku pojawi się Diego Boneta, Mackenzie Davis i Natalia Reyes.

Szczegóły projektu nie są jeszcze znane. W sieci znaleźć można informacje, że protagonistką Terminatora 6 będzie Dani Ramos, mieszkająca w stolicy Meksyku. Bohaterka znakomicie radzi sobie w załatwianiu "ulicznych" spraw. Równocześnie bardzo mocno związana jest ze swoją rodziną. Wiadomość nie została potwierdzona przez twórców filmu.

W przedsięwzięciu najbardziej niepokoi nazwisko scenarzysty – został nim David S. Goyer.

Według wstępnych założeń Terminator 6 trafi na ekrany kin w listopadzie 2019 roku.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…