Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Nie każdy żart jest śmieszny... Gwiazdor Deadpoola w areszcie! 0

Zamachy terrorystyczne nie stanowią powodu do śmiechu – zwłaszcza, jeśli zdecydujecie się włączyć w to policję. Na własnej skórze przekonał się o tym T.J. Miller.

W poniedziałek 9 kwietnia aktor zawiadomił policję stanową o potencjalnej próbie zamachu terrorystycznego. Informacja okazała się fałszywa, a T.J. Miller trafił do aresztu pod zarzutem celowego przekazywania organom ścigania fałszywych informacji o materiałach wybuchowych. Maksymalna kara za takie działanie wynosi nawet 5 lat więzienia. Aktor został zmuszony do zapłaty 100 tys. $ grzywnej.

Jak donosi amerykański departament sprawiedliwości, Miller zadzwonił na policję i wskazał na kobietę, która w swoim bagażu miała przewozić potencjalną bombę. Opisał ją jako brunetkę z szalem. Równocześnie podał współrzędne trasy, którą się poruszał. Pociąg został zatrzymany i przeszukany. Szybko jednak okazało się, że aktor popełnił błąd w określeniu trasy podróży. Funkcjonariusze musieli zatem zatrzymać inny – tym razem prawidłowy – pociąg i również go przeszukać. W żadnym pojeździe nie wykryto wskazanych materiałów wybuchowych.

Gdy organy ścigania skontaktowały się z Millerem, tym razem opisywana przez niego kobieta posiadała już rude włosy (choć nadal jej szyję owijał szal). Spytany o trzeźwość, przyznał się do wypicia jednego kieliszka czerwonego wina. Nie mogło zabraknąć również procedurowego pytania o zdrowie psychiczne. Wtedy aktor wyznał:

Jestem zupełnie zdrowy. Po raz pierwszy wykonałem tego rodzaju telefon. Martwię się o każdą osobę w tym pociągu. Ktoś powinien sprawdzić tę kobietę.

To nie pierwszy raz, kiedy Miller igra z prawem. Przy okazji akcji #MeToo został oskarżony o molestowanie seksualne, a w 2016 roku wdał się w bójkę z poplecznikiem Donalda Trumpa.

Źrodło: screengeek.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Redox 2018-04-15

Sam sobie winny. Czytałem o jego problemach z dragami i alkoholem, o jego kłopotach na planie "Doliny Krzemowej" – notorycznego spóźniania, nieprzygotowania na przesłuchania, a nawet zasypiana na planie.

Proszę czekać…