Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy Yoda powróci w Star Wars: Episode IX? 0

Nowa trylogia "Gwiezdnych wojen" dzieli fanów uniwersum. Szczególnie ostatni z filmów należących do tego świata wywołał sporo dyskusji i kontrowersji.

Jedną z nich było pojawienie się starego znajomego – Yody. Na szczęście dla twórców, ten fakt był raczej pozytywnie odbierany, dlatego też zaczęto spekulować na temat pojawienia się tej postaci w kolejnym epizodzie. New York Daily News, które powołuje się na anonimowe źródło twierdzi, że Yoda w Star Wars: Episode IX dostanie zdecydowanie więcej czasu ekranowego.

Sukces scen, w których pojawił się Yoda w filmie "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi" był ogromny. Yoda ponownie pojawi się jako duch, ponieważ zauważy rzeczy dokonywane przez Rey i jej postępy, jako Jedi. Sceny powinny zostać zebrane w jedność pod koniec tego roku.

Chyba taki ruch nikogo nie powinien dziwić. W końcu Yoda to jedna z najpopularniejszych i najbardziej znanych postaci z gwiezdnego uniwersum. Jej potencjał marketingowy jest ogromny i z pewnością Walt Disney będzie chciał z niego skorzystać.

Star Wars: Episode IX wyreżyseruje J.J. Abrams. Premiera została zaplanowana na 20 grudnia 2019 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Redox 2018-04-16

Nie miałbym nic przeciwko. Zobaczenie Yody po tylu latach w "Ostatnim Jedi" (i to w wersji kukuełkowej a nie CGI) było wspaniałym przeżyciem w kinie.

Gracjan Mikitin Redox 2018-04-16

@Redox no i kukiełka Yody w razie czego nie będzie psioczyła w prasie, że nie podoba się jej co zrobiono z jej legendą, jak co niektóre gwiazdy :P

Redox Movieman 2018-04-17

@Movieman Frank Oz, który użycza głosu, może w sumie :D

Asmodeusz 2018-04-16

Akurat z wstawieniem postaci Yody w postaci ducha, który wraca do dawnego ucznia by ponownie wyznaczyć mu kierunek było bardzo dobrym posunięciem pytanie tylko czemu do Ray miał by powracać Yoda, którego nie znała a nie luke

Proszę czekać…