Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Reżyser Avengers o nowym aktorze, który zagra Iron Mana 0

Avengers: Wojna bez granic będzie zwieńczeniem dziesięcioletniej pracy wykonanej przez Marvel Studios. Z wielką niecierpliwością wyczekujemy premiery, ale również z niepokojem patrzymy na przyszłość uniwersum.

Robert Downey Jr., czyli odtwórca roli Tony’ego Starka jest z tą rolą od samego początku. Pierwszy Iron Man debiutował w 2008 roku stając się flagowym tytułem całego Kinowego Uniwersum Marvela. Wydaje się jednak, że powoli dobiega przygoda Downey Jr. z tym światem.

On nie może grać tej postaci wiecznie. Jestem pewny, że jest wiele rzeczy, których chciałby jeszcze spróbować w swojej karierze. Aczkolwiek on uwielbia wcielać się w tego bohatera. A ja wiem, że uwielbiam pracować z nim. Zobaczymy co będzie dalej.

powiedział Joe Russo

Reżyser superprodukcji o Avengers został również zapytany o ewentualnego następnego Roberta Downey Jr.

Nikt nie jest w stanie zastąpić Roberta w roli Iron Mana. Nie wydaje mi się, aby publiczność to zaakceptowała. Nigdy nie wspominał nam, że chce skończyć z Iron Manem, ale któregoś dnia to się stanie.

zakończył filmowiec

A Wy co sądzicie na ten temat? Czy nastał już czas, aby Robert Downey Jr. pożegnał się z tą rolą? Czas dać szansę młodszym kolegom po fachu?

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Asmodeusz 2018-04-16

A kiedyś już nie zapowiadał, że kończy z rolą Iron Mana i na zapowiedziach się skończyło, co do samego zastępstwa faktycznie może być problem z doborem ale znajdą jak będzie trzeba

Redox Asmodeusz 2018-04-16

@Asmodeusz Też pamiętam te zapowiedzi. RDJ próbował się wybić do ambitniejszego kina przez "The Judge" w 2014 r. (grał tam i był producentem). Film raczej słabo zarobił i jakoś nie porwał krytyków, to aktor zdecydował, że powróci do bezpiecznego zarabiania pieniędzy u Marvela.

Proszę czekać…