Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Który Avenger dawał Hollandowi najlepsze porady na planie? 0

Pomimo tego, że Tom Holland, czyli jeden z najnowszych nabytków Kinowego Uniwersum Marvela ma już w swojej filmografii kilka głośnych tytułów, tak naprawę dopiero zaczyna wielką hollywoodzką karierę.

Przed 21-letnim aktorem pochodzącym z Wielkiej Brytanii jeszcze dużo nauki. Na szczęście Holland jest tego świadomy i bardzo chętnie przyjmuje porady od dużo bardziej doświadczonych kolegów po fachu. Nie inaczej było także na planie Avengers: Wojna bez granic.

To mógłby być Robert Downey, ale czekaj… wiesz co? Hemsworth dał mi wiele cennych wskazówek. Dał mi wiele dobrych rad, kiedy byłem naprawdę młody. Zrobiliśmy razem film kilka lat temu. Dał mi porady na temat etyki pracy, jest kimś kto pracuje naprawę, naprawdę bardzo ciężko. Do tego jest to świetny facet.

powiedział Holland

Film, przy którym Tom Holland miał okazję pracować z Chrisem Hemsworthem to widowisko W samym sercu morza.

Młody aktor został również zapytany o swój nowy kostium, który otrzymał od Tony’ego Starka. Fani zastanawiają się czym jest funkcja "Instant Kill" (można to przetłumaczyć dosłownie, jak "natychmiastowa śmierć").

Wydaje mi się, że funkcja "Instant Kill" nie jest tym czym wszyscy się spodziewają, że jest. Myślę, że chodzi po prostu o całkowite wyłączenie elektryczności. Nie sądzę, że jest to zabójcza technologia. Myślę, że nie służy do zabijania ludzi, a Tony Stark nie jest taki mroczny.

wyjaśnił odtwórca roli Spider-Mana

Z pewnością zdecydowanie więcej na temat Iron Spider dowiemy się w trakcie seansu kinowego Avengers: Wojna bez granic. Premiera w Polsce już 26 kwietnia.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…