Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jodie Foster prowadzi szpital dla przestępców - zobaczcie zwiastun Hotelu Artemis 1

Global Road Entertainment zaprezentowało zwiastun filmu Hotel Artemis. Jest to produkcja science-fiction osadzona w niedalekiej przyszłości w gwiazdorskiej obsadzie. Zachęcamy do obejrzenia zapowiedzi historii, która spokojnie mogłaby się rozgrywać na przykład w uniwersum Jona Wicka.

Hotel Artemis rozgrywa się w roku 2028, gdzie futurystyczne Los Angeles owładnięte jest zamieszkami. Jodie Foster wciela się w postać Pielęgniarki, która prowadzi specjalny szpital dla przestępców.

Obsada filmu prezentuje się naprawdę okazale. Oprócz wspomnianej Jodie Foster, w filmie wystąpią również: Sterling K. Brown, Sofia Boutella, Jeff Goldblum, Brian Tyree Henry, Jenny Slate, Zachary Quinto, Charlie Day i Dave Bautista.

Reżyserem, a także scenarzystą filmu jest Drew Pearce, dla którego jest to reżyserski debiut. Nigdy wcześniej nie miał możliwości zrealizowania pełnometrażowego obrazu. Premiera tej produkcji science-fiction została zaplanowana na 20 lipca 2018 roku. Odbędzie się ona w Wielkiej Brytanii.

Poniżej znajdziecie zwiastun. Co o nim sądzicie? Podzielcie się swoją opinią w komentarzu.

Źrodło: Global Road Entertainment

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…