Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kanał Boomerang rozpoczyna nadawanie w HD 0

Od dzisiaj popularny kanał dla dzieci Boomerang rozpocznie nadawanie w jakości High Definition. Do 7 maja Boomerang w jakości SD zniknie z oferty operatorów.

fot. materiały prasowe

Boomerang HD zacznie pojawiać się w ofercie kolejnych operatorów od 17 kwietnia, czyli dzisiaj. Proces zmiany formatu zakończy się 7 maja, kiedy nadawanie kanału w jakości SD zostanie wyłączone.

Zależy nam na tym, aby stale umacniać pozycję Boomeranga na polskim rynku. Fani klasycznych kreskówek powinni się spodziewać kilku nowości, które zostaną wprowadzone na kanale tego lata, w tym przejście na jakość HD. Jedna rzecz pozostanie bez zmian: cały czas chcemy zapewnić widzom źródło beztroskiej, familijnej rozrywki, której potrzebuje każde dziecko.

mówi Matthias Heinze, Vice President Commercial and General Manager Poland w Turnerze

W ramówce Boomeranga znaleźć można kontynuacje klasycznych kreskówek ze studia Warner Bros. Animation, takich jak „Nowe Zwariowane Melodie” i „Tom i Jerry Show”, a także zupełnie nowe produkcje: Królikula czy "Grizzy i lemingi". W kwietniu na antenie będzie można obejrzeć m.in. nowe odcinki "Dorotki i Czarnoksiężnika z Krainy Oz" oraz Pat i świat.

Źrodło: Informacja Prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…