Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wybrano reżyserkę spin-offu z Harley Quinn 0

Warner Bros. Pictures i DC Entertainment wybrały osobę, która stanie za kamerą kolejnego filmu osadzonego w Kinowym Uniwersum DC.

fot. materiały prasowe

Wybór padł na Cathy Yan. Reżyserka otrzymała zadanie nakręcenia filmu, w którym zobaczymy Harley Quinn. W tej roli oczywiście Margot Robbie, która sportretowała tę bohaterkę w filmie Legion samobójców. Nowa produkcja na razie nie ma tytułu, ale jak donosi Deadline chodzi o film, w którym zobaczymy gang kobiecych bohaterek. Prawdopodobnie chodzi o zapowiadany od dawna "Birds of Prey".

Tym samym Cathy Yan dołączy do Patty Jenkins i stanie się drugą w historii DC Extended Universe kobietą, która nakręci film superbohaterski. Scenariusz do filmu został napisany przez Christinę Hodson. Przypomnijmy, że niedawno Warner Bros. Pictures zatrudnił ją również do napisania skryptu filmu o Batgirl.

Wytwórnia od dawna planowała realizację kolejnego filmu, w którym na ekranie pojawiłaby się Harley Quinn. Sporo mówiło się również o kontynuacji Legionu samobójców za kamerą, której stanie Gavin O’Connor.

Zdjęcia do produkcji Yan wystartują prawdopodobnie po tym, jak Robbie zejdzie z planu kolejnego filmu Quentina TarantinoOnce Upon Time in Hollywood. Aktorka nadal negocjuje udział w projekcie – ma w nim zagrać Sharon Tate. Wydaje się jednak, że to tylko kwestia czasu.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…