Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Han Solo gotowy! Skończyły się prace post-produkcyjne 1

To była naprawdę bardzo długa droga, jeśli chodzi o realizację filmu Han Solo: Gwiezdne wojny – Historie. Na szczęście dla wszystkich fanów oraz Walta Disneya kończy się ona pozytywnie.

Twórca widowiska Ron Howard, który zasiadł na stołku reżyserskim w trakcie trwania zdjęć, oznajmił światu, że kolejny ze spin-offów należących do gwiezdnego uniwersum jest już skończony. Prace nad post-produkcją zostały zakończone i film można już puszczać w kinach. Oczywiście na premierę przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać. Została ona bowiem wyznaczona na 25 maja.

Warto jednak przypomnieć, że światowa premiera filmu Han Solo: Gwiezdne wojny – Historie odbędzie się na 71. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes, gdzie odbędzie się pokaz pozakonkursowy. Ma to mieć miejsce 15 maja.

Wejdź na pokład Sokoła Millennium i odbądź podróż do odległej galaktyki z Han Solo: Gwiezdne wojny – Historie, całkiem nową przygodę z ukochanym łotrem galaktyki. Poprzez serię brawurowych eskapad w mroczne i niebezpieczne zakątki przestępczego półświatka, Han Solo spotka potężnego pilota Chewbaccę i zetknie się z osławionym hazardzistą, Lando Calrissianem. Podróż wyznaczy losy jednego z najbardziej niesamowitych postaci sagi "Gwiezdne wojny".

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…