Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Bruce Campbell daje sobie spokój na dobre z rolą Asha 0

Na wszystko kiedyś przychodzi czas. Przed kilkoma dniami informowaliśmy Was o anulowaniu przez stację Starz serialu Ash kontra martwe zło. To jednak nie koniec smutnych pożegnań.

Bruce Campbell, czyli odtwórca roli Ashleya J. Williamsa znanego po prostu, jako "Ash’, postanowił zrezygnować z tej roli na dobre. Aktor za pośrednictwem Twittera poinformował fanów, że Ash odchodzi na emeryturę.

Jeśli Bruce Campbell dotrzyma słowa, oznacza to, że po raz ostatni w roli Asha zobaczymy go 29 kwietnia. Właśnie wtedy emisję będzie miał finałowy odcinek czwartego sezonu, który jednocześnie będzie ostatnim epizodem w historii serii. Stacja Starz nie poinformowała co było oficjalnym powodem takowej decyzji, ale możemy się tylko domyślać, że była to niezadowalająca oglądalność.

Po raz pierwszy Campbell w roli Asha na ekranie pojawił się w 1981 roku w filmie Martwe zło. Sześć lat później światło dzienne ujrzała kontynuacja. Na początku lat dziewięćdziesiątych premierę miała trzecia odsłona zatytułowana Armia Ciemności. Serial Ash kontra martwe zło był kontynuacją popularnej serii grozy stworzonej przez Sama Raimiego.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ArucardPL

Po cichu jeszcze liczę, że może jakiś Netflix czy inne Hulu przejmie Asha, ale w obliczu tego wpisu Campbella chyba czas się pogodzić z tym, że to już naprawdę koniec :( Mam nadzieję, że nawet jeśli to definitywny koniec filmów/serialu z Evil Dead, to chociaż jeszcze kiedyś jakąs grę dostaniemy, albo przynajmniej komiksową kontynuację.

Proszę czekać…