Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ktoś ma łeb na karku - pomysłowy tytuł nowego Terminatora 0

Poznaliśmy oficjalny tytuł kolejnej odsłony kultowej serii "Terminator". Trzeba przyznać, że ktoś się postarał i wykazał wielką pomysłowością.

W trakcie konwentu CinemaCon w Las Vegas wytwórnia Paramount Pictures zaprezentowała wiele interesujących prezentacji. Jedna z nich dotyczyła nowego Terminatora. Poznaliśmy między innymi oficjalny tytuł szóstej części. Brzmi on… Terminator!

Nowy film z kultowej serii zostanie wyreżyserowany przez człowieka, który dał nam znakomitego Deadpoola. Mowa oczywiście o Timie Millerze. Scenariusz przygotowuje David S. Goyer. Wydaje się, że ekipa zdjęciowa wejdzie na plan już niebawem.

Na temat moment znamy również nazwiska kilku gwiazd, które wystąpią w filmie. Główną rolę zagra Gabriel Luna, którego mogliśmy ostatnio oglądać w serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y., gdzie wcielał się w postać Ghost Ridera. Poza tym w obsadzie są również Arnold Schwarzenegger, Linda Hamilton, Natalia Reyes oraz Diego Boneta.

Warto także wspomnieć, że pieczę nad projektem trzyma James Cameron. Premiera 22 listopada 2019 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Redox

Nie za bardzo brałbym wszystkie tytuły filmów pojawiające się na targach czy konwentach. Tak w tym przypadku czy niedawnego newsa, że film o X-Menach w tytule nie będzie miał nazwy drużyny (tylko będzie nazywał się "Dark Pheonix").

Asmodeusz

Czyli tym razem terminator będzie bardziej zabawny i zarzuci nas żartami ciekawe czy z tym tytułem i kolejną reaktywacją Arnolda Schwarzeneggera uda się wykręćić dobry film ?

Movieman Asmodeusz

@Asmodeusz Ahnuld pewnie będzie człowiekiem :D

Proszę czekać…