John Travolta poza Dallas 0

Aktor otrzymał siedmiocyfrowy czek za zrezygnowanie z roli w filmie Dallas.

Aktor, który w ubiegłym tygodniu otrzymał nominację do Złotego Globu za rolę w musicalu Lakier do włosów, otrzymał siedmiocyfrowy czek za zrezygnowanie z roli w filmie Dallas, kinowej wersji popularnej opery mydlanej.

- Nie zagra w tym projekcie. Jego producenci poszli w zupełnie inną stronę, niż to było oryginalnie planowane, więc postanowił się wycofać – zdradza znajomy gwiazdora. Czek na okazałą kwotę miał być gwarancją, że zrobi to po cichu.

Przypomnijmy, że w pełnometrażowej wersji Dallas Travolta miał się wcielić w postać potentata naftowego J.R. Ewinga. Według ostatnich, rola ta została zaproponowana Benowi Stillerowi. Jeśli komik przyjmie propozycję, film przyjmie bardziej slapstickową formę i opowie o powstawaniu popularnego serialu.

Zdjęcia do obrazu wstrzymano w zeszłym roku, kiedy większość z filmowej obsady wycofała się z projektu. Z udziału w filmie zrezygnowali Luke Wilson, który miał zagrać Bobby'ego Ewinga oraz Shirley MacLaine – potencjalna odtwórczyni postaci Miss Ellie. Rozmowy z producentami zerwała także Meg Ryan oraz Jennifer Lopez. Projekt monitorowany przez wytwórnię 20th Century Fox nie ma również szczęścia do reżyserów. Pierwszym kandydatem był Robert Luketic. Jego miejsce przejęła następnie Gurinder Chadha, a po niej – Betty Thomas.

Kadr z filmu Lakier do włosów 2007Kadr z filmu Lakier do włosów 2007

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…