Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nadchodzi czas Robin Hooda - zobaczcie zwiastun! 1

Lionsgate zaprezentował teaserowy zwiastun nowego widowiska o Robin Hoodzie. Zapowiedź znajdziecie poniżej.

Tegoroczna superprodukcja ma być całkiem nową i świeżą wersją historii o legendarnym banicie. Tytułowy bohater powraca do domu z krucjat, gdzie jak się okazuje Las Sherwood został opanowany przez wszechobecną korupcję. Wraz z drużyną wyrzutków postanawia to zmienić i przywrócić ład w swoim kraju.

W roli głównej zobaczymy Tarona Egertona. Oprócz niego w obsadzie również Jamie Dornan, Jamie Foxx, Ben Mendelsohn oraz Eve Hewson. Za kamerą stanął Otto Bathurst. Premiera została zapowiedziana na 21 listopada.

Poniżej prezentujemy Wam także plakat:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Redox 2018-05-04

Wygląda to na bardzo nieciekawe orgin story Robin Hooda. Na mój nos szykuje się wtopa w box office. Jak miałbym obejrzeć to tylko dla Evy Hewson, bo mam do niej słabośc.

MARTIN007 2018-05-03

Pięknie utopione pieniądze.Święta trójca w jednym ciele.Arrow,Assassin’s Creed i Hawkeye.Miejsca dla Robin Hooda zabrakło.

Bercik022 2018-05-03

ekhm to wygląda bardzo, bardzo źle :/, przypomina króla Arthura ale Arthur miał swój urok i mocny styl Ritchiego a to uhh. Dlaczego on nawala z luku jak w wanted-scigani?

Sebioslaw 2018-05-06

Pomieszanie z poplątaniem. Kiecki i garnitury rodem z przyjęcia weselnego u Romów, strzelanie z łuku jak z gry komputerowej, do tego koktajl Mołotowa z butelki po heinekenie i z lontem od zippo. Brawo! Będzie kolejna kaszana….

Proszę czekać…