Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Można odetchnąć - będą nowe sezony 'Ricka i Morty'ego' 2

Jeden ze współtwórców Ricka i Morty'ego, znakomitego serialu animowanego dla dorosłych, Justin Roiland poinformował za pośrednictwem Twittera, że powstaną kolejne odcinki produkcji.

Jeszcze do niedawna wydawało się, że serial czeka nieuchronny koniec, po tym jak Dan Harmon wyjawił, że żadna stacja nie zdecydowała się na zamówienie czwartej serii. Na szczęście Cartoon Network i Adult Swim podjęły decyzję o przedłużeniu serialu. Fani mogą spodziewać się jeszcze co najmniej 70 odcinków!

Nie wyjawiono w jaki sposób odcinki zostaną podzielone na sezony, ale mając w pamięci dwie poprzednie serie prawdopodobnie czeka nas siedem sezonów po dziesięć epizodów. Wyjątkiem jest jedynie pierwszy sezon, który liczył jedenaście odcinków.

Genialny naukowiec-alkoholik, Rick, porywa swojego płaczliwego wnuka, Morty’ego. Razem przeżywają dzikie eskapady do odległych galaktyk i alternatywnych światów.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Redox 2018-05-11

Czyli potrwa 7 lat skoro w sezonie jest ok 10 odc. Super

Movieman Redox 2018-05-11

@Redox tylko teraz pytanie – czy twórcom starczy pomysłów? Już podobno przy trzeciej serii mieli momentami małe kłopoty, a to własnie kreatywność i pomysłowość jest największym plusem Ricka i Morty’ego :)

Proszę czekać…