Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Przebudzenie dusz - zwiastun przerażającego horroru 0

Jeden z najbardziej przerażających i oryginalnych horrorów ostatnich lat – Przebudzenie dusz. Prezentujemy oficjalny polski zwiastun filmu.

Mroczne śledztwo, trzy przerażające historie o duchach opowiedziane przez osoby, które spotkały się "oko w oko" z mrocznymi siłami oraz jedna prawda, która będzie bardziej przerażająca niż wszystko, co zobaczyliście do tej pory. Film Przebudzenie dusz (oryginalny tytuł "Ghost Stories") został okrzyknięty jednym z najlepszych horrorów ostatnich lat. Euforycznie rozpisywały się o nim tak prestiżowe magazyny, jak The Hollywood Reporter czy Screen International!

W rolach głównych w produkcji wystąpili: nominowany do Złotego Globu – Martin Freeman, znany z hitów Tima Burtona, laureat nagrody BAFTA – Paul Whitehouse, aktorskie odkrycie Netflix – Alex Lawther oraz Andy Nyman , będący również jednym z współreżyserów tego absolutnie przerażającego projektu.

Przebudzenie dusz – film, po którym będziecie bali się zasypiać przy zgaszonym świetle – w kinach od 1 czerwca.

Sceptyczny wobec zjawisk paranormalnych profesor Goodman otrzymuje list. Tajemnicza notka wydaje się być napisana zza grobu. Wiadomość jest autorstwa Charlesa Camerona, sławnego badacza zjawisk nadprzyrodzonych. Człowiek ten zaginął 15 lat temu i został uznany za martwego. Cameron twierdzi jednak w liście, że potrzebuje pomocy Goodmana, aby wspólnie rozwiązać trzy tajemnicze sprawy, których nie udało się rozwikłać od lat. W trakcie śledztwa, profesor spotyka na swojej drodze trójkę osób nawiedzanych przez duchy. Każda z nich opowiada mu swoją straszną historię. Jednak to nie opowieści same w sobie będą najbardziej przerażające, tylko prawda kryjąca się za nimi wszystkimi.

Źrodło: Kino Świat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…