Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Co ciekawego w czerwcu na DVD oraz Blu-Ray od Kino Świat? 0

W czerwcu Kino Świat przygotowało bogatą ofertę dla wszystkich fanów kina. Dostępne będą nowe tytuły nie tylko na płytach DVD, ale również Blu-Ray.

Piotr Stramowski i Aleksandra Popławska w filmie Kobiety mafii, fot. Robert Pałka

PODATEK OD MIŁOŚCI

PREMIERA DVD/BR – 4 czerwiec 2018

Debiut fabularny Bartłomieja Ignaciuka to inteligentna i przewrotna komedia romantyczna o miłości, którą można spotkać wszędzie, nawet… w Urzędzie Skarbowym. W rolach głównych w filmie wystąpiła plejada znakomitych gwiazd: Grzegorz Damięcki, Aleksandra Domańska, Roma Gąsiorowska, Magdalena Różczka, Magdalena Popławska, Anna Smołowik, Weronika Rosati, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Michał Czernecki, Zbigniew Zamachowski oraz Tomasz Włosok.

KOBIETY MAFII

PREMIERA DVD/BR – 22 czerwiec 2018

Entuzjastycznie przyjęte przez widzów i krytyków Kobiety mafii to wnikliwe spojrzenie w głąb Grupy Mokotowskiej, która była jedną z największych organizacji przestępczych w Polsce. Tym razem jednak ukazane z perspektywy kobiet – żon, córek, partnerek i kochanek najgroźniejszych ludzi stolicy. W doborowej obsadzie Kobiet mafii pierwsze skrzypce, w zupełnie zaskakujących rolach, grają aktorki: Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska, Olga Bołądź, Katarzyna Warnke i Julia Wieniawa. Partnerują im ulubieńcy żeńskiej części publiczności: Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński i Sebastian Fabijański oraz prawdziwe ikony dużego ekranu: Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko i Janusz Chabior.

KOBIETY MOJEGO ŻYCIA

PREMIERA DVD – 22 czerwiec 2018

W filmie Kobiety mojego życia widzowie zobaczą dwie francuskie aktorki, które mają na swoim koncie wybitne role i międzynarodowe kariery. Pierwsza to nagrodzona Oscarem i Złotym Globem Marion Cotillard, która wystąpiła w takich hitach jak: O północy w Paryżu Woody'ego Allena, Incepcji Christophera Nolana czy w Sprzymierzonych Roberta Zemeckisa, czyli utalentowanego twórcy Cast away – poza światem i Forresta Gumpa. Druga to Charlotte Gainsbourg – nagrodzona w Cannes muza Larsa von Triera i gwiazda kontrowersyjnych obrazów: Antychryst i Nimfomanka. Film wyreżyserował Arnaud Desplechin – wielokrotnie nagradzany twórca, w tym m.in.: laureat wyróżnienia w Cannes oraz zdobywca Cezara. Film uświetnił prestiżową galę otwarcia 70. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w CANNES 2017.

PHOTON

PREMIERA DVD – 22 czerwiec 2018

Photon jest filmem niezwykłym. Jego twórca, autor scenariusza i reżyser, Norman Leto został uhonorowany Paszportem Polityki 2017 w kategorii Sztuki Wizualne. Jak podkreślono w uzasadnieniu: „Za budowanie pomostów między sztuką a nauką. Także w ostatnim imponującym rozmachem intelektualnym i realizacyjnym dziele – filmie Photon.

Obraz będący swoistym podsumowaniem ludzkiej wiedzy na temat życia i ewolucji otrzymał Nagrodę Publiczności podczas na 17. MFF Nowe Horyzonty, a także Nagrodę Główną – Złotego Pazura w Konkursie Inne Spojrzenie 42. FPFF Gdyni.

GNOMY ROZRABIAJĄ

PREMIERA DVD – 22 czerwiec 2018

Takich krasnali, żeście jeszcze nie poznali! Napakowana akcją po samą czapeczkę komediowa animacja dla małych i dużych prosto od producenta serii "SHREK" i reżysera hitu "GANG WIEWIÓRA". W polskiej wersji językowej prawdziwe gwiazdy dubbingu: Gargamel ze Smerfów i słynny osioł ze Shreka, czyli jedyny w swoim rodzaju JERZY STUHR, tytułowy Ralph z Ralpha Demolki i bohater Gdzie jest DoryOLAF LUBASZENKO oraz Baltaar Bratt z hitu Gru, Dru i MinionkiROBERT GÓRSKI! Muzykę do filmu napisał Patrick Stump – członek amerykańskiego zespołu Fall Out Boy. Skrzaty ogrodowe, które ożywają, wszystkożerne rozrabiaki z innego wymiaru oraz dwójka dzieciaków, od których zależą losy całego świata. Często to właśnie najmniejsi stają się największymi bohaterami!

Źrodło: Kino Świat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…