Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy Mark Hamill lubi nowy film o Hanie Solo? 1

Przed kilkoma miesiącami Mark Hamill wywołał sporo kontrowersji swoimi wypowiedziami związanymi z filmem Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi. Aktor stwierdził, że wersja Luke’a Skywalkera zaprezentowana w najnowszym widowisku Walta Disneya nie jest tą, którą on zapamiętał i to nie jest tak naprawdę jego Luke.

Później oczywiście próbował się z tych słów wycofać. Niemniej jednak fani i tak wyczekiwali opinii Marka Hamilla na temat kolejnego filmu osadzonego w uniwersum. A jest nim produkcja opowiadająca o losach młodego Hana Solo. Tym razem opinia gwiazdora nie będzie budziła tylu kontrowersji.

Hamill za pośrednictwem Twitera oznajmił, że nie może się doczekać, aż znowu będzie mógł obejrzeć film.

Wejdź na pokład Sokoła Millennium i odbądź podróż do odległej galaktyki z Han Solo: Gwiezdne wojny – Historie, całkiem nową przygodę z ukochanym łotrem galaktyki. Poprzez serię brawurowych eskapad w mroczne i niebezpieczne zakątki przestępczego półświatka, Han Solo spotka potężnego pilota Chewbaccę i zetknie się z osławionym hazardzistą, Lando Calrissianem. Podróż wyznaczy losy jednego z najbardziej niesamowitych postaci sagi "Gwiezdne wojny".

Premiera 25 maja.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

KrytykAleKochany 2018-05-16

Nic dziwnego. Z własnym zdaniem zaszedł za skórę szefom wielkich wytwórni, więc teraz pewnie próbuje się odkuć:-)

Proszę czekać…