Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy Daredevil będzie nosił stary kostium w 3. sezonie? 0

W sieci pojawiły się zdjęcia z planu trzeciego sezonu Daredevila. Na pewno wielu fanom wygląd Diabła z Hell’s Kitchen wyda się znajomy.

Z fotografii, które można obejrzeć na portalach społecznościowych wynika, że Daredevil aka Matt Murdock powróci do korzeni i ponownie założy stary kostium. Na zdjęciach możemy zobaczyć odtwórcę roli tytułowej, Charliego Coxa w kostiumie, który pojawił się w pierwszym sezonie. Jak zapewne pamiętacie w finale pierwszej serii mogliśmy po raz ostatni zobaczyć Matta Murdocka w tym wydaniu. Wówczas superbohater wymienił go na hełm w szkarłatnym kolorze i kultową zbroję, która została stworzona przez Melvina Pottera.

Oczywiście są to tylko zdjęcia z planu zdjęciowego i nie znamy kontekstu poszczególnych scen. Prawdopodobnie są to retrospekcje z wydarzeniami sprzed finału.

Na razie nie wyjawiano o czym będzie opowiadał 3. sezon. Możliwe, że twórcy wzięli na celownik komiks "Born Again" Franka Millera, w którym Kingpin odkrywa prawdziwą tożsamość Daredevila i planuje zniszczyć życie Matta Murdocka. Na konie warto wspomnieć, że 3. sezon serialu posiada nowego showrunnera. Został nim Erik Oleson.

Źrodło: AceShowBiz

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…