Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Deadpool zdetronizuje Avengers - ile zarobi film z Reynoldsem? 0

Film Avengers: Wojna bez granic nie będzie panować wiecznie na tronie amerykańskiego box office’u. W końcu nadejdzie weekend, w którym inny film zajmie pierwsze miejsce w zestawieniu.

Dla najnowszego widowiska należącego do Kinowego Uniwersum Marvela ten weekend przyjdzie już za kilka dni. Do kin wkroczy bowiem Deadpool 2, który szturmem weźmie amerykańskie kina. Oczywiście należy zadać sobie pytanie – jak duże otwarcie zaliczy kontynuacja hitu z 2016 roku?

W Ameryce Północnej produkcja będzie pokazywana na 4200 ekranach. 20th Century Fox liczy, że pierwszy weekend zostanie otwarty kwotą oscylującą w granicach 130-150 milionów dolarów. Jeśli spin-off serii "X-Men" zarobi ponad 133 mln dolarów, wówczas będziemy mieli do czynienia z najlepszym otwarciem w historii, jeśli chodzi o filmy z kategorią wiekową R. Rekordzistą jest pierwsza odsłona Deadpoola, która w 2016 roku wystartowała z kwotą 132,4 mln dolarów.

Czyżby Wade Wilson i Cable mieli stanąć na drodze Avengers w osiągnięciu celu, jakim jest przekroczenie 2 mld dolarów?

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

KrytykAleKochany 2018-05-16

Ciekawie postawione pytanie. Ja jednak obstawiam, że w ostatecznym obrachunku to jednak ostatnia część Avengers będzie triumfować nad Deadpoolem.

Movieman KrytykAleKochany 2018-05-17

@KrytykAleKochany w ostatecznym rachunku to wiadomo :) W kontekście Avengers i ostatecznego wyniku, bardziej adekwatne wydaje się być pytanie: Avengers czy Pantera? W Ameryce trwa walka pomiędzy tymi tytułami :)

Proszę czekać…