Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

T'Challa nie musi być jedyną Czarną Panterą w MCU 0

Mając w pamięci doskonałe wyniki finansowe filmu Czarna Pantera, kontynuacja superprodukcji wyreżyserowanej przez Ryana Cooglera jest niemalże pewna. Fani przyzwyczaili się już, że to T’Challa przywdziewa kostium tytułowego bohatera. Nie oznacza to jednak, że Marvel Studios nie jest otwarte na inne pomysły związane z tą postacią.

W marvelowskich komiksach Król Wakandy nie był jedynym, który pełnił funkcję obrońcy kraju. Możliwe, że włodarze studia zdecydują się na podobny krok. Jeden z producentów filmu, Nate Moore w niedawnym wywiadzie stwierdził, że świat Wakandy nie ma żadnych ograniczeń.

Jedną z rzeczy, którą chciałbym powiedzieć Ryanowi, to fakt, że Czarna Pantera jest tak samo okryciem, jak i człowiekiem. Tak, więc nie mamy żadnych ograniczeń, ponieważ prawda jest taka, że istnieje wiele różnych sposobów, aby powrócić do Wakandy i dobrze się bawić oraz kontynuować odkrywanie tego świata, dzięki czemu pierwszy film był tak rezonujący.

stwierdził Moore

Patrząc na to, jak dobrą prasą po premierze Czarnej Pantery oraz Avengers: Wojna bez granic cieszyła się Letitia Wright, nie jest wykluczone, że to siostra T’Challi – Shuri – również przywdzieje w kontynuacji kostium. A Wy co tym sądzicie?

Źrodło: Heroic Hollywood

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…