Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ktoś zabija kukiełki - zobaczcie zwiastun The Happytime Murders 0

STX Entertainment zaprezentowało zwiastun jednego z najoryginalniej zapowiadających się filmów tego roku. Przed Wami zapowiedź produkcji The Happytime Murders. Musicie ją zobaczyć na własne oczy!

fot. zrzut ekranu / zwiastun STX Entertainment

Będzie to połączenie filmu aktorskiego z produkcjami kukiełkowymi w stylu "Muppetów". Za reżyserię odpowiada zresztą Brian Henson, który ma na swoim koncie kilka tytułów z kukiełkami.

Akcja filmu rozgrywa się w świecie, w którym współistnieją ludzie i żywe lalki – ci drudzy postrzegani są jednak, jako obywatele drugiej kategorii. Gdy marionetki znane z dziecięcego programu telewizyjnego z lat osiemdziesiątych zaczynają ginąć jedna po drugiej, były policjant, który aktualnie pracuje, jako prywatny detektyw, postanawia podjąć się tej tajemniczej sprawy. Pomaga mu niezbyt rozgarnięta agentka, Connie Edwards.

W roli głównej występuje Melissa McCarthy. Osoby czekające na ten film powinny spodziewać się połączenia komedii z kryminałem – sądząc po wulgarnym języku oraz niektórych scenach, które można już zobaczyć w trailerze (został on zresztą oznaczony czerwonym kolorem), film wejdzie do kin z kategorią wiekową R.

The Happytime Murders trafi do amerykańskich kin 17 sierpnia.

Źrodło: STX Entertainment

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…