Piszę, bo wszystko inne mniej lubię. Piszę w przerwach od fantazjowania o upiciu się z Billem Murrayem... albo odwrotnie.

Futrzaki ruszają na ratunek: Dzień Dziecka w kinie! 0

Już w najbliższy piątek, 25 maja, w kinach pojawi się nowa europejska produkcja animowana Futrzaki ruszają na ratunek, z takimi bohaterami jak kot i bóbr, których niezwykłe przygody sprawią młodym widzom wiele radości. Ten film to przykład, częstej wśród twórców europejskich, swoistej polemiki z disnejowską tradycją. Mamy tu bowiem do czynienia z formą delikatnego pastiszu – znane z Hollywood motywy potraktowane są z dobrotliwym dystansem.

W polskiej wersji językowej w roli bobra Bobo usłyszymy Grzegorza Pawlaka, znanego m.in. z fenomenalnej roli Skippera z Pingwinów z Madagaskaru. Pawlak to niewątpliwie jedna z najjaśniej świecących gwiazd polskiego dubbingu.

Maksiu to kot, który marzy o karierze muzycznej i wielkiej sławie. Natura poskąpiła mu jednak talentu, a nieustanne ćwiczenie śpiewu pozbawiło dachu nad głową. Wyrzucony przez swego pana, znajduje schronienie na leśnej wyspie u Bobo, bobra, który najbardziej na świecie ceni sobie ciszę i spokój. Wspólne mieszkanie jest uciążliwe dla obu futrzaków, szczególnie tak od siebie różnych. Jednak gdy staną w obliczu nieziemskiej katastrofy, ruszą na ratunek innym zwierzętom i przekonają się, że najważniejsza w życiu jest przyjaźń i pomoc tym, którzy jej potrzebują.

Futrzaki ruszają na ratunek w kinach od 25 maja!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…