Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Oficjalnie Shuri została księżniczką Disneya 0

Dla wielu fanów prawdziwą gwiazdą Czarnej Pantery nie był tytułowy superbohater, a jego siostra, Shuri. Postać została wykreowana na ekranie przez Letitię Wright, która zebrała wiele pozytywnych recenzji.

Fani Kinowego Uniwersum Marvela mogli ją zobaczyć w roli Shuri również w następnym filmie należącym do kasowego cyklu. Wright pojawiła się w Avengers: Wojna bez granic. Wielu uważa również, że to ona może w przyszłości zostać gwiazdą uniwersum i zostać bohaterką solowego filmu. Jej kolejna szansa już niebawem – Shuri ujrzymy w czwartej części serii "Avengers", gdzie może przywdziać kostium Czarnej Pantery. Szczegóły produkcji na razie nie są znane, więc są to tylko i wyłącznie spekulacje.

Jakiś czas temu Letitia Wright dowiedziała się, że Walt Disney uczynił z jej postaci oficjalnie "księżniczkę Disneya". Początkowo aktorka nie wiedziała czy poradzi sobie z tą presją, ale teraz uważa, że jest to całkiem przyjemne i zabawne. I pomimo tego, że powinna być wzorem do naśladowania, to nie musi być wcale doskonała.

Jestem bardzo zaszczycona, poważnie. Dorastałam razem z filmami Disneya i ich księżniczkami. One nie wyglądały tak, jak ja, ale teraz możesz kupić figurę i powiedzieć, że to księżniczka Disneya. Tak jest!

powiedziała podekscytowana Wright

Shuri to kolejna silna kobieca postać, która w ostatnich latach pojawiła się w Kinowym Uniwersum Marvela. Z pewnością włodarze studia będą chcieli wykorzystać ten fakt i zaprezentować nam film z jej udziałem. A Wy co sądzicie o decyzji uczynienia z Shur oficjalnej księżniczki Disneya?

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Animek84

Coraz brzydsze tę księżniczki Disneya.

Proszę czekać…