Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Na jakiś czas możemy zapomnieć o Deathstroke'u 0

Jeżeli liczyliście na to, że w najbliższym czasie powstanie film, którego bohaterem będzie Deathstroke, to mamy dla Was złe informacje.

Podobno realizacją filmu zainteresowany był Gareth Evans – reżyser znakomicie ocenianego The Raid pracował nad samodzielną produkcją, której głównym bohaterem miałby być właśnie Deathstroke. Filmowiec na portalach społecznościowych wyznał jednak, że inne projektu zaprzątają mu głowę i przez ich rozwijanie jest zajęty przynajmniej do 2020 roku.

Joe Manganiello, czyli odtwórca roli znanej postaci z komiksów DC został zapytany o tę kwestię:

Były prowadzone rozmowy z Garethem Evansem na temat filmu o genezie postaci. Nie mam jednak nic innego do dodania. Spędziłem sześć miesięcy na telefonie, pisaniu podstaw historii, z której powstała 16-stronicowa prezentacja. Doprowadziło to do rozmowy na Skype’e z Garethem.

wyznał aktor

W scenie po napisach Ligi Sprawiedliwości pojawiają się Lex Luthor i Deathstroke. Możliwe, że Warner Bros. Pictures będzie chciał wykorzystać ten fakt i zrealizować film o drużynie złoczyńców nazywanej "Legion of Doom".

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Asmodeusz 2018-06-12

I tak to sie odbywa w uniwersum dc cos co jest pewne jednego dnia juz nastepnego okazuje sie nieaktualne a szkoda film mogl byc interesujacy

Proszę czekać…