Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

E3 - najciekawsze zwiastuny tegorocznej wystawy przemysłu gier komputerowych 2

W Los Angeles odbywa się Electronic Entertainment Expo, czyli coroczna wystawa przemysłu gier komputerowych. Do tej pory zaprezentowano wiele niesamowitych zwiastunów i zapowiedzi, które z pewnością zainteresują niejednego fana gier. Swoje prezentacje przedstawili między innymi ludzi z Sony, Remedy czy Bethesdy.

kadr ze zwiastuna gry "Cyberpunk 2077"

Oczywiście nie zabrakło także polskich wątków. Swoją najnowszą propozycję przedstawili CD Projekt Red. Na grę zatytułowaną "Cyberpunk 2077" czeka cały game-ingowy świat. Zresztą zapowiedź jasno i wyraźnie sugeruje, że powinniśmy spodziewać się czegoś niesamowitego.

Jeśli chodzi o rodzime propozycje to koniecznie musicie zobaczyć również materiał promujący kontynuacji "Dying Light".

Poniżej natomiast znajdziecie najciekawsze zapowiedzi gier, które do tej pory zostały zaprezentowane na E3. Oczywiście w komentarzach możecie przedstawiać swoje propozycje.

THE LAST OF US 2

SPIDER-MAN

DEATH STRANDING

GHOST OF TSUSHIMA

FIFA 19

BATTLEFIELD V

ANTHEM

SHADOW OF THE TOMB RAIDER

BEYOND GOOD & EVIL 2

TOM CLANCY’S THE DIVISION 2

ASSASSIN’S CREED ODYSSEY

CONTROL

Ciekawie wyglądała konferencja Bethesdy, na której zapowiedziano między innymi powstanie nowego "Dooma", "Rage 2", "Fallout 76" oraz "The Elder Scrolls VI".

A to nie koniec atrakcji. Przed nami chociażby konferencja Nintendo!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Movie 2018-06-12

Nie wiem czy to jest dobry kierunek! Pokazywać zwiastuny gier na portalu filmowym.

Redox Movie 2018-06-13

@Movie dla mnie może sobie tutaj być. W tym roku nie śledziłem aż tak uważnie E3 co jeszcze kilka lat temu, a news dobrze podsumowuje najgłośniejsze zwiastuny.

Movieman Movie 2018-06-13

@Movie rzadko piszemy o grach i tego newsa traktujemy bardziej w ramach ciekawostki. E3 to duża impreza, a przy niektórych grach granica pomiędzy filmem, a grą jest już bardzo mała. Tak, więc to jest bardziej wyjątek, aniżeli jakaś reguła :)

dragoon1984 Movie 2018-06-13

@Movie Pewnie można, jeżeli tylko potem w recenzjach – jako wadę – nie stosuje się debilnej formułki "film wyglądający/przypominający, jak gra komputerowa/grę komputerową".

Proszę czekać…