Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wiemy, którzy bohaterowie pojawią się w Green Lantern Corps 1

Green Lantern Corps to jeden z tych projektów, które zostały zapowiedziane przez Warner Bros. Pictures i DC Films wiele miesięcy temu. Jednak dopiero teraz oficjalnie dowiedzieliśmy się, które postacie będą głównymi bohaterami opowieści.

Geoff Johns objął nowe stanowisko i od teraz ma jeszcze większą swobodę przy tworzeniu DC Extended Universe. Johns nie tylko wyprodukuje, ale także zajmie się napisaniem scenariusza do filmu Green Lantern Corps. Z dzisiejszych informacji wynika, ze głównymi bohaterami historii będą Hal Jordan i John Stewart. Wygląda, więc na to, że fani powinni przygotowywać się na historię w stylu mistrza i jego ucznia.

Wcześniej spekulowano, że w filmie mogą pojawić się również inne ziemskie Zielone Latarnie, a dokładniej pisząc – Simon Baz i Jessica Cruz. Wygląda jednak na to, że Warner Bros. Pictures ostatecznie zrezygnuje z tego pomysłu.

Według The Hollywood Reporter, scenariusz będzie oparty o komiks "Green Lantern", którego autorem jest… Geoff Johns. Możliwe, więc że na dużym ekranie pojawią się też inne kosmiczne korpusy, a co za tym idzie dojdzie do ekranizacji "Sinestro Corps War".

Premiera filmu 24 lipca 2020 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…