Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Russell Crowe nie zapomina o reprezentacji Polski! 3

Reprezentacja Polski w piłce nożnej wyrusza na Mistrzostwa Świata do Rosji. Lewandowski, Krychowiak, Piszczek, Szczęsny, Kuba i reszta ekipa będzie miała wsparcie od nie byle kogo!

Russell Crowe w trakcie Mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2016 roku, które odbywały się we Francji, otwarcie mówił, że kibicuje polskiej drużynie narodowej. Nie inaczej jest i teraz. Znakomity aktor, laureat Oscara wymienił Polskę w gronie ekip, z którymi będzie sympatyzował w trakcie zbliżającego turnieju. Miejmy nadzieję, że doping Gladiatora pomoże naszym piłkarzom, którzy osiągną podobny rezultat, co na Euro we Francji i dotrą przynajmniej do ćwierćfinału. Oczywiście będzie o to niezwykle ciężko, ponieważ konkurencja jest ogromna.

Przypomnijmy, że reprezentacja Polski rozpocznie zmagania na rosyjskim turnieju dopiero 19 czerwca. Pierwszym przeciwnikiem Biało-Czerwonych będą piłkarze z Senegalu. Później czeka nas starcie z niezwykle groźną Kolumbią oraz waleczną Japonią.

Piłkarskie Mistrzostwa Świata ruszają już jutro. W meczu otwarcie gospodarz turnieju – Rosja zmierzy się z Arabią Saudyjską.

Źrodło: Twitter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…