Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Detektywistyczne lato ze Scooby-Doo w Boomerangu 0

Latem na antenie Boomeranga rządzi Scooby-Doo i jego ekipa. Widzowie zobaczą kolejne przygody psiego detektywa i jego przyjaciół, a ponadto każdy fan detektywistycznych tajemnic będzie mógł wcielić się w rolę tropiciela i wspólnie z bohaterami rozwikłać zagadki. Premiera bloku "Wielka Zagadka Scooby’ego" już 18 czerwca na antenie Boomeranga.

W te wakacje bohaterowie serialu Wyluzuj, Scooby-Doo zmierzą się z najbardziej skomplikowanymi zadaniami. Grupa detektywów spotka przerażającego, zakutego w łańcuchy ducha, który błąka się po zimnych więziennych korytarzach pewnego więzienia. Innym razem Scooby, wraz z przyjaciółmi odwiedzi plan filmowy, gdzie spotka oszałamiającą pudlicę. Będzie musiał znaleźć w sobie dość odwagi, by wyjawić uczucia pięknej czworonożnej aktorce. Jednak w realizacji jego planów będzie mu złośliwie przeszkadzał olbrzymi skrzydlaty demon z kamienia.

Ekipa spostrzegawczych nastolatków oraz ich czworonożny przyjaciel zaproszą też widzów do wspólnej zabawy. Każdy widz, będzie mógł sprawdzić się w roli detektywa, i tak jak Fred, Velma, Daphne lub Kudłaty rozwiązywać nietypowe zadania i uczestniczyć w grach, które będą prezentowane pomiędzy kolejnymi odcinkami serialu.

Emisja "Wielkiej Zagadki Scooby’ego" od 18 czerwca, codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 9:05 na antenie Boomeranga. Wypatruj specjalnych zadań na ekranie telewizora i sprawdź swoje śledcze umiejętności.

Źrodło: Informacja Prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…