Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kiedy premiera serialowego 'Władcy Pierścieni'? 0

Od momentu ogłoszenia przez Amazon zakupu praw do ekranizacji powieści "Władca Pierścieni", wszyscy fani zastanawiają się, kiedy odbędzie się premiera wyczekiwanej produkcji. Możliwe, że poznaliśmy odpowiedź na to pytanie.

Na temat prac nad serialem wypowiedziała się Jennifer Salke, prezes Amazon Studios. Z informacji, które zostały przez nią przekazane wynika, że produkcja wystartuje w ciągu najbliższych dwóch lat. Jeśli słowa pani prezes się potwierdzą, wówczas powinniśmy spodziewać się, że pierwsze odcinki zadebiutują w 2021 roku. Co ciekawe w Amazonie są osoby, które wierzą w to, że uda się szybciej zrealizować pierwszy sezon. Dzięki temu "Władca Pierścieni" zadebiutuje w 2020 roku.

Jennifer Salke wyjawiła również, że nadal prowadzone są rozmowy z Peterem Jacksonem w sprawie jego angażu przy produkcji serialu. Wszystko zależy jednak tylko i wyłącznie od nowozelandzkiego reżysera.

Czego fani mogą się spodziewać od samego serialu i historii, która zostanie zaprezentowana na ekranie? Przede wszystkim nie będzie to odświeżona wersja filmów Petera Jacksona. Nie będzie to także nowa opowieść – możliwe, więc, że plotki dotyczące tego, że serial skupi się na młodych latach Aragorna potwierdzą się w rzeczywistości.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Sebioslaw 2018-06-15

Skoro Peter Jackson i serial z wielką pompą, to może dostaną angaż aktorzy, którzy zagrali w tryligii Jacksona? Wielu z nich bym widział, niektórych nie bardzo.

Proszę czekać…