Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Evangeline Lilly zła z powodu daty premiery 'Ant-Mana i Osy' 1

Amerykańcy widzowie będą mieli okazję obejrzeć kolejne widowisko Marvela już na początku lipca. Niestety, w niektórych częściach świata – w tym także w Polsce – premiera filmu Ant-Man i Osa została ustalona nieco później.

Wszystkiemu winne są rozpoczynające się w dniu jutrzejszym Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Dystrybutorzy uznali, że znaczna część widzów może wybrać mecze swoich ulubionych drużyn, aniżeli przygody komiksowego superbohatera. Premiery zostały opóźnione więc o miesiąc. Z takiego obrotu sprawy niezadowolona jest jedna z gwiazd superprodukcji, Evangeline Lilly.

Zawsze to robią. Później ludzie piracą film i oglądają go w najgorszej z możliwych jakości albo w gównianej internetowej wersji, zamiast iść do kina. W końcu na to pójdą, ale nie trawię takiego zachowania. Sedno jest takie, że jestem tym niesamowicie wkurzona, podobnie, jak Wy.

powiedziała aktorka

W humorystyczny sposób zaistniałą sytuację skomentował Paul Rudd:

Nie rozumiem. Dajcie mi sprawdzić czy mogę przenieść Mistrzostwa Świata.

W Stanach Zjednoczonych (drużyna piłkarska tego kraju nie awansowała na Mundial) premiera będzie miała miejsce 6 lipca. W Polsce film będziemy mogli obejrzeć dopiero na początku sierpnia.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…