Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ewan McGregor zagra dorosłego Danny'ego Torrance'a 1

Ewan McGregor zagra dorosłego Danny’ego Torrance’a w filmie na podstawie książki "Doktor Sen". Historia jest kontynuacją wydarzeń znanych z "Lśnienia" autorstwa Stephena Kinga.

Co ciekawe dla Ewana McGregora nie będzie to pierwszy raz, kiedy wcieli się w dorosłą postać znanej literackiej postaci. Za jakiś czas będziemy mogli oglądać go w filmie Krzysiu, gdzie jesteś?.

Ekranizacją książki "Doktor Sen" zajmie się Mike Flanagan, dla którego będzie to drugi film wyreżyserowany na podstawie prozy Stephena Kinga (pierwszy z nich to Gra Geralda). Dystrybutorem filmu jest Warner Bros. Pictures. Premiera została zaplanowana na 24 stycznia 2020 roku.

Głównym bohaterem historii jest dorosły Danny Torrance, którego w czasie nie najszczęśliwszych ferii w hotelu Overlook usiłował zamordować własny ojciec. Genetyka i traumatyczne przeżycia z dzieciństwa zrobiły swoje – obdarzony telepatycznymi zdolnościami (tytułowym "lśnieniem") Danny walczy z własnymi demonami, topiąc smutki w alkoholu. Kiedy Torrance rzuca picie i zatrudnia się w hospicjum, jego dar tym mocniej daje o sobie znać.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…