Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zaskakujące informacje dotyczące Wonder Woman 2 1

Powoli do sieci zaczynają trafiać informacje związane z produkcją Wonder Woman 2. Najnowsza z nich z pewnością zaskoczy niejednego fana komiksowego widowiska.

Poniżej znajdują się spoilery związane z pierwszą odsłoną przygód Wonder Woman. Czytasz na własną odpowiedzialność!

Warner Bros. Pictures zaprezentował pierwsze oficjalne fotografie promujące superprodukcję na podstawie komiksów DC. Na pierwszy zdjęciu możemy ujrzeć tytułową superbohaterkę. Zdecydowanie bardziej zaskakująca jest druga grafika. Widnieje na niej bowiem Steve Trevor grany przez Chrisa Pratta, który zginął w filmie Wonder Woman.

Od jakiegoś czasu spekulowano, że Trevor może pojawić się w kontynuacji, jednak wszyscy stawiali na retrospekcje. Poniższe zdjęcie sugeruje jednak, że bohater będzie normalnie żył w latach osiemdziesiątych.

Oprócz fotosów z samego filmu poznaliśmy również oficjalny tytuł produkcji oraz logo. Od teraz widowiska reżyserowane przez Patty Jenkins nosi tytuł "Wonder Woman 1984". Poniżej możecie rzucić okiem na grafikę będącą logiem filmu.

Wonder Woman 1984 trafi do kin 1 listopada 2019 roku. Co sądzicie na temat plotek związanych z Trevorem?

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

CameronPoe 2018-06-14

Panie Gracjanie, pomylić Pine’a z Prattem to niedopuszczalne!!! Nic dziwnego, że mało ludzi tutaj zagląda skoro ciągle takie błędy są popełniane :(

Proszę czekać…