Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

George Lucas miał pomysł na nową trylogię Star Wars 1

Jeśli jesteście krytykantami nowej trylogii "Gwiezdnych wojen", która została zapoczątkowana przez Przebudzenie mocy, to pamiętajcie – zawsze mogło być gorzej!

George Lucas w trakcie wywiadu z Jamesem Cameronem zdradził kilka swoich pomysłów na nową trylogię, która miała być osadzona w uniwersum Star Wars.

W kolejnych trzech filmach "Star Wars" zamierzaliśmy wejść do mikrobiotycznego świata. Świata stworzeń, które działają inaczej niż my. Nazywam jest Whillisami, to oni w rzeczywistości kontrolują wszechświat. Żywią się Mocą.

powiedział Lucas

Legendarny twórca jest świadomy tego, że gdyby udało mu się zrealizować te filmy, wówczas wielu fanów zareagowałoby bardzo krytycznie. Prawdopodobnie powtórzyłaby się sytuacja z filmem Gwiezdne wojny: Część I – Mroczne widmo. Lucas uważa jednak, że gdyby otrzymał taką możliwość wówczas opowiedziałby swoją historię od początku do końca.

A Wam jak podoba się ten pomysł? Chcielibyście zobaczyć film osadzony w uniwersum "Gwiezdnych wojen", który bazowałby całkowicie na midichlorianach?

Premiera kolejnego filmu należącego do gwiezdnego uniwersum będzie miała miejsce w 2019 roku. Premiera Star Wars: Episode IX 20 grudnia. Reżyseruje ponownie J.J. Abrams.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

CameronPoe 2018-06-14

Gwiezdne Wojny bez Lucasa to już nie to samo :( Szkoda, że odszedł na emeryturę i sprzedał swoją twórczość :( Gdyby dalej pociągnął Gwiezdne Wojny, to na pewno byłoby co oglądać, a tak to Disney karmi nas tylko chłamem i głupstwami na ekranie!

Proszę czekać…