Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ruben Fleischer opowiada o filmie Venom 0

Ruben Fleischer, reżyser filmu Venom, wypowiedział się w kilku ciekawych kwestiach związanych z produkcją, nad którą ma okazję pracować.

Gdy został zapytany o postać tytułową to odparł, że Venom jest unikalny, jeśli chodzi o uniwersum Marvela. Nie ma drugiego takiego bohatera, jak on. Nie jest konwencjonalną postacią, jest w niej coś mrocznego i groźnego. Od kogo, więc Fleischer brał inspiracje?

Wśród nich są: John Carpenter, David Cronenberg, a nawet film "Amerykański wilkołak w Londynie". W przeciwieństwie do większości superbohaterów, którzy zostali ukąszeni przez pająka lub wymyślili własny kostium, Venom jest naprawdę połączeniem dwóch istot, które tworzą tą trzecią.

powiedział filmowiec

Oczywiście nie mogło również zabraknąć pytania o odtwórcę roli głównej, czyli Toma Hardy'ego. Reżyser chwali sobie pracę z tym aktorem:

Oglądanie Toma jest niesamowite. Dwoistość tej postaci jest czymś, co go wyraźnie fascynuje i patrzenie na to, jak on gra jest naprawdę imponujące. Potrafi odseparować wersję symbiota i samego siebie.

Na koniec Fleischer został zapytany o możliwość pojawienia się Spider-Mana. Reżyser odpowiedział bardzo dyplomatycznie twierdząc, że jest to dopiero wprowadzenie Venoma na duży ekran i tak naprawdę nie wiadomo jaką drogą to podąży i kogo w przyszłości spotka.

Premiera widowiska zaplanowana jest na 5 października.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…