Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Prokuratura z Los Angeles bada sprawę Sylvestra Stallone'a 0

Niczym bumerang powraca sprawa Sylvestra Stallone'a, który w ubiegłym roku był wiązany z oskarżeniami dotyczącymi napaści i molestowania seksualnego. Prokuratura w Los Angeles rozpoczęła śledztwo w tej sprawie.

W listopadzie ubiegłego roku kobieta oskarżyła aktora o molestowanie. Teraz rzekoma ofiara Stallone’a złożyła donos na policję. Zapisy z przesłuchań zostały przekazane prokuraturze w Los Angeles. Trafią one do specjalnego oddziału, który zajmuje się tego typu przypadkami w Hollywood.

Oczywiście obrońca Sylvestra Stallone’a zaprzecza wszystkim oskarżeniom twierdząc, że są one nieprawdziwe. Potwierdza jednocześnie, że jego klient miał styczność z kobietą w 1987 roku w trakcie pracy nad filmem w Izraelu. Ludzie Stallone’a mają zamiar odpowiedzieć kobiecie poprzez złożenie doniesienia o składaniu fałszywych zeznań i oskarżeń.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Shinobi_Predator 2018-06-15

Za niedługo oskarżą go gwiazdki porno z którymi grał w niechlubnych filmach…

Sebioslaw 2018-06-15

Zaczęło się. Teraz zaczną się zgłaszać wszystkie same wchodzące do łóżka kobiety, które zrobiły to z własnej woli. Widzą modę na wyrywanie od bogaczy kasy, będą twierdzić, że były zgwałcone, molestowane czy inny czort…

i_darek1x 2018-06-16

…z ryja zawsze źle mu patrzyło ;)

Proszę czekać…