Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kogo Pedro Pascal gra w 'Wonder Woman 1984'? 0

Na planie widowiska Wonder Woman 1984 prace trwają w najlepsze. Fani i dziennikarze bawią się natomiast w spekulacje związane z fabuła filmu oraz tym w kogo wcielą się nowi aktorzy. Jedną z gwiazda, którą ujrzymy na ekranie jest aktor doskonale znany fanom serii Gra o tron oraz NarcosPedro Pascal.

Według najnowszych plotek związanych z kontynuacją kasowego hitu od Warner Bros. Pictures, aktor pochodzący z Chile wcieli się w postać "boga w przebraniu". Taką informację za pośrednictwem Twittera przekazał "Daniel R". Jest to scenarzysta, która prosperuje na mediach społecznościowych właśnie pod takim pseudonimem.

Oczywiście ta informacja nie mówi za wiele, ale jedna z teorii jest taka, że postać grana przez Pedro Pascala będzie podszywała się pod Steve’a Trevora. Możliwe, że bogiem, w którego miałby się rzekomo wcielić Chilijczyk jest Hades, czyli bóg podziemnego świata zmarłych.

W przypadku, gdyby te spekulacje się potwierdziły, mielibyśmy podobną sytuację, jak w pierwszej części. W filmie Wonder Woman niemalże do samego końca nie poznaliśmy tożsamości Aresa, z którym przyszło walczyć tytułowej superbohaterce. Ciekawe czy twórcy zdecydują się na podobną zagrywkę.

Premiera Wonder Woman 19841 listopada 2019 roku.

Źrodło: ScreenRant

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…