Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'Zgrana Piątka' - nowy serial o przyjaciołach z fermy w Boomerangu 0

23 czerwca w Boomerangu pojawi się nowy serial "Zgrana piątka". Produkcja opowiada o zaskakujących przygodach czwórki mieszkańców stodoły oraz rozrywkowego obieżyświata, ptaka kakadu – MC Wporzo, któremu głosu użyczy Bartosz Obuchowicz.

"Zgrana Piątka" to niemiecka produkcja, która opowiada o przygodach grupy zwierzaków z wiejskiej stodoły, na których drodze, niespodziewanie, staje egzotyczny obieżyświat, ptak kakadu – MC Wporzo. Nieoczekiwany gość będzie chętnie snuł opowieści o swoich niesamowitych podróżach. Do realizacji komediowego serialu została użyta specjalna metoda animowania, zwana morfowaniem, dzięki której pies Paco, króliki Kimi i Loona, osioł Jerzyk oraz rozrywkowy przybysz wydają się posiadać ludzką mimikę i synchronizację mowy. W polskiej wersji głównemu bohaterowi – MC Wporzo – głosu użyczy znany aktor filmowy i dubbingowy Bartosz Obuchowicz.

Bohaterowie serialu, w nadchodzących odcinkach, z pomocą umuzykalnionego ptaka kakadu, spróbują swoich sił we wspólnych produkcjach muzycznych. Kiedy indziej zajmą się organizacją imprezy urodzinowej dla jednego z członków ferajny, a jeszcze innym razem przyjdzie im poszukiwać złodzieja, który grasuje w ich gospodarstwie.

Premiera nowego serialu "Zgrana Piątka" już 23 czerwca na kanale Boomerang. Emisja w soboty i niedziele o godz. 12:40. Więcej o produkcji i jej bohaterach można dowiedzieć się, odwiedzając stronę internetową: http://zgranapiatka.boomerang-tv.pl. Na widzów czekają tam krótkie filmiki, gry i łamigłówki z udziałem zwierzaków występujących w serialu.

Źrodło: Informacja Prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…