Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

De Niro w filmie o Jokerze od Todda Phillipsa? 0

Joaquin Phoenix w roli Jokera? Już to zdanie brzmi mało prawdopodobnie, jeśli jednak dodamy do niego jeszcze nazwisko Robert De Niro, to otrzymamy newsa, którego nie wymarzyliby sobie chyba najwięksi fani komiksowych ekranizacji. A już niebawem taki angaż może stać się faktem.

Z najświeższych doniesień That Hashtag Show wynika, że w filmie może zagrać legendarny aktor. Robert De Niro miałby się wcielić się w jedną z kluczowych ról. Na razie znane jest tylko imię i nazwisko bohatera – Murray Franklin. Miałaby to być postać drugoplanowa, jednak z ogromnym znaczeniem dla fabuły.

Reżyserem filmu o Jokerze jest Todd Phillips. To jednak nie to nazwisko mogłoby przekonać De Niro do przyjęcia propozycji. Jednym z producentów jest bowiem sam Martin Scorsese.

Oprócz tego poznaliśmy również opisy castingowe innych postaci:

Penny – biała kobieta w wieku 60-74 lata. Bardzo atrakcyjna w czasach młodości, cały czas odbiera siebie w ten sposób. Jej zdrowie zaczęło jednak podupadać, dlatego też większość czasu spędza w mieszkaniu. Spędza czas ze swoim dorosłym synem, który właśnie wrócił do domu. Ma obsesję na punkcie swojego dawnego pracodawcy, nie może uwierzyć, że jej życie się tak potoczyło.

Sophie Dumond – Latynoska lub Afroamerykanka, 27-34 lat. Nie jest pięknością, zaprawiona w życiu, samotna matka żyjąca w Lower East Side. Robi wszystko co może, aby wiązać koniec z końcem. Chociaż jest tego świadoma, to nie może pogodzić się z tym, że system jest przeciwko ludziom takim, jak ona.

Randall – biały mężczyzna (40-59 lat). Myśli, że jest najmądrzejszy, kreuje się na mentora. W rzeczywistości dba tylko o siebie.

Gary – karzeł, mężczyzna dowolnej rasy (30-49 lat). Najlepszy kumpel Randalla, z natury jest dobry i koleżeński. Jedna z nielicznych przyzwoitych postaci w filmie.

Hoyt Vaughn – mężczyzna, rasa bez znaczenia (50-69 lat). Człowiek starej daty, kierownik hotelu. Widział już w zasadzie wszystko i ma gdzieś co się wokół niego dzieje.

Detektyw Garrity – mężczyzna, rasa bez znaczenia (50-59 lat). Policyjny detektyw z zasadami, który jest zniszczony przez miasto zmierzające ku upadkowi. Nie dba o powiązania społeczne czy polityczne przy swoich sprawach.

Detektyw Burke – mężczyzna, rasa bez znaczenia (30-39 lat). Policyjny detektyw, partner Garrity’ego. Jest dupkiem, wykorzystuje swoją pozycję. Bycie gliną to jego życie.

Źrodło: That Hashtag Show

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…