Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Edgar Wright podjął decyzję odnośnie kolejnego projektu 0

Edgar Wright wraca do pracy. Jego ostatnim dziełem był film sensacyjny Baby Driver. Teraz utalentowany twórca pójdzie w całkowicie inne gatunkowe rejony i zajmie się realizacją film dokumentalnego.

fot. materiały prasowe

Jak donosi IndieWire, twórca odpowiadający za trylogię "Cornetto" opowie historię zespołu muzycznego Sparks. Co ciekawe Edgar Wright zajął się filmowaniem koncertu grupy, który odbył się w Londynie, w maju tego roku. Filmowiec wyjawił również, że jest aktualnie zajęty kompletowaniem materiałów archiwalnych, które pomogą mu zrealizować film. Reżyser nie ukrywa, że jest wielkim fanem Sparks i to właśnie miłość do ich muzyki sprawiła, że zapragnął nakręcić produkcję dokumentalną.

Jestem fanem zespołu od momentu, gdy zobaczyłem ich w programie "Top Of The Pops" w 1979 roku i kiedy miałem "Beat The Clock" na winylu.

powiedział Wright

Zespół Sparks został założony w 1972 roku przez Rona i Russela Maelów. Ich twórczość obejmuje różne style i gatunki: od glam rock, new wave aż po klasyczne popowe utwory. Znani są między innymi z takich utworów, jak "This Town Ain’t Big Enough For Both Of Us" oraz "The Number One Song In Heaven".

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…