Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Dujardin i Laurent gotowi na wielkie kłamstewka! 0

Jean Dujardin i Mélanie Laurent gotowi na wielkie kłamstewka! Prezentujemy plakat nowej komedii twórcy hitu Facet na miarę, która nosi tytuł Sztuka kłamania.

Zdobywca Oscara za kreację w magicznym, obsypanym nagrodami Artyście, zdobywczyni dwóch Cezarów, znana m.in. z Bękartów wojny oraz reżyser hitów Facet na miarę i Mikołajek. Ta mieszanka osobowości może zwiastować tylko doskonałą komedię pełną… małych i wielkich kłamstewek. Prezentujemy oficjalny plakat produkcji z Jeanem Dujardinem i Mélanie Laurent w rolach głównych, wyreżyserowaną przez Laurenta Tirarda. Czy prawdziwa miłość nie kłamie? O tym przekonają się polscy widzowie już 20 lipca!

On – kapitan Neuville, jest pozbawionym skrupułów, przebiegłym… tchórzem. Ona – Elisabeth, to szczera, rozważna i honorowa siostra niewinnej Pauline, czyli narzeczonej oficera. Pewnego dnia mężczyzna musi pilnie wyjechać, ale zapewniając ukochaną o swoim uczuciu, obiecuje, że będzie do niej często pisał. Niestety żaden jego list nigdy nie dociera do zrozpaczonej Pauline. Elisabeth postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i, podszywając się pod niesłownego Neuville’a, zaczyna pisać do porzuconej narzeczonej fałszywe wiadomości. Pewnego dnia kapitan niespodziewanie powraca do domu. W trosce o wrażliwe serce Pauline, Neuville i Elisabeth zmuszeni są brnąć w kolejne kłamstwa. Kobieta i mężczyzna prześcigają się w coraz bardziej wymyślnych historiach, a ich finezja nie zna granic. W kłamstwach jednak łatwo można się pogubić.

Źrodło: Informacja Prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…