Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Ant-Man i Osa: ile scen po napisach? Plus pierwsze opinie o filmie 1

Wraz z premierą każdego filmu z sygnaturą Marvela, na usta widzów ciśnie się podstawowe pytanie: ile scen po napisach zawiera widowisko? Szczęśliwcy w Stanach Zjednoczonych uczestniczyli już w pokazach przedpremierowych Ant-Mana i Osy. Swoimi opiniami i informacjami na temat scen po napisach podzielili się w mediach społecznościowych.

Amerykańska premiera filmu zaplanowana została na 6 lipca. Niestety, polska dystrybucja z powodu Mundialu opóźniła czas premiery o przeszło miesiąc. W ten sposób uniknięcie spoilerów widowiska graniczy niemal z cudem. Już teraz w sieci pojawiły się pierwsze reakcje z pokazów przedpremierowych. Podobno Ant-Man i Osa będzie ściśle powiązany z wydarzeniami z Avengers: Wojna bez granic oraz znacząco odniesie się do Avengers 4.

Większość opinii jest ze sobą zgodna. Widzowie przyznają, że film rozbawił ich do łez. Subiektywne głosy wskazują na najlepsze cameo Stana Lee w historii kinowych adaptacji komiksów Marvela. Równocześnie odbiorcy wyrażają bezgraniczny zachwyt nad technicznymi aspektami obrazu, a zwłaszcza komputerowymi efektami specjalnymi. Pojawiły się nawet głosy, że Ant-Man i Osa stanowią najlepszą kontynuację MCU od czasów Zimowego Żołnierza!

Widzowie zdradzili przy tym, że widowisko posiada dwie sceny po napisach. Podobnie jak w przypadku Deadpoolu 2, mają one być rzekomo wisienką na torcie całego seansu.

Ant-Man i Osa trafią na ekrany polskich kin 3 sierpnia bieżącego roku.

Źrodło: screengeek.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…