na fdb.pl od jakiegoś czasu, w miarę czasu i możliwości staram się weryfikować.

Will Smith: Nie jestem faszystą 0

Skandal rozpoczęła gazeta Daily Record

Jada Pinkett-Smith i Will SmithJada Pinkett-Smith i Will Smith

Szkocka gazeta Daily Record opublikowała cytat z Willa Smitha, który brzmiał następująco: Nawet Hitler nie budził się myśląc: 'pozwólcie mi dziś zrobić coś najgorszego, co tylko się da'. Uważam, że budził się rano i używając skrzywionej logiki, przystępował do robienia tego, co jego zdaniem było 'dobre'.

A pod cytatem pojawiły się słowa: Najwyraźniej Will jest zdania, że z natury każdy jest dobry.

Po ukazaniu się tych słów, od świąt w internecie huczy od plotek, jakoby aktor był faszystą. Ba! Pojawiły się nawet słowa oburzenia typu: jak możesz głupku mówić, że Hitler był dobry (cytat z jednej ze stron) oraz …neofaszysta.

Aktor niemal natychmiast zareagował i jest oburzony tymi komentarzami. Według niego Hitler to morderca odpowiedzialny za największe zbrodnie popełnione na tej planecie – tłumaczy i prosi o nie przesadzanie w interpretacji jego słów.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

fotohans

poprawność polityczna pomieszana z religią holocaustu doszła już do tego stopnia zrytualizowania, że każde odstępstwo od obowiązujacego kanonu jest karane co najmniej ostracyzmem towarzyskim!
Hitler musi uchodzić za rodzaj wcielonego demona, bez żadnych cech ludzkich; najważniejszym wydarzeniem II wojny światowej było wymordowanie określonej liczby (nie ważcie się kwestionować!) Żydów, a każdy. kto nie zgadza się z polityką państwa Izrael jest obrzydliwym antysemitą…
Może Will się cieszyć, jeżeli nie skończy tak, jak Mel Gibson, któremu niektórzy ręki nie chcą podać!!!

Proszę czekać…